Eylül Kampanyası

2262

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek alışveriş yaptıkları markayı seçmeleri ve alışverişlerini ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir.

Kampanya 01.09.2012 - 30.09.2012 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerin ettikett'lenmeleri durumunda geçerlidir.

Kampanyaya Facebook hesaplarıyla katılan kullanıcıların ettikett iletilerine aldıkları her bir like +5 puan, Twitter hesaplarıyla katılan kullanıcıların ettikett iletilerine aldıkları her bir retweet +5 puan kazandıracaktır. Facebook'taki like ve Twitter'daki retweet lerden kazanılan artı ettikett puanların toplam ettikett puana eklenebilmesi için, her hafta gönderilecek olan e-postada yer alan "sosyal medya puanımı hesapla" linkine tıklanması gerekmektedir.

Her haftanın en çok puan kazanan katılımcıları 1'er adet (toplamda 4 adet) her yöne gidiş dönüş uçak bileti kazanacaktır.

Her haftanın kazananları; 11-18-25 Eylül ve 2 Ekim 2012 tarihlerinde belirlenecektir. Kendilerine telefon ya da e-posta ile ulaşılarak promosyon kodu paylaşılacaktır. Kazananları öğrenmek için 0212 232 43 47 nolu çağrı merkezi ile de iletişime geçilebilir.

Kampanyadaki uçak biletleri kişi başı maksimum 500 TL ile sınırlıdır. 500TL üzerindeki uçak biletleri için kazanan aradaki farkı ödemeyi kabul eder.

Kampanya dahilinde gidiş dönüş uçak biletleri 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya süresince 1 kişi yalnızca 1 ödül kazanabilmektedir. Aynı kişinin diğer haftada en fazla puan toplaması durumunda ikinci en fazla puan toplayacak katılımcı ödüle hak kazanacaktır.