Eylul Sweet Temptations

0

Yarışma 24 Eylül 16:30 - 28 Eylül 17:00 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yarışmaya katılan kullanıcıların Facebook hesapları ile katılmaları halinde www.facebook.com/ettikett sayfasında yayınlanan yarışma görseli altına "paylaşmak" temalı yorumlarını yazmaları gerekmektedir.

Yarışmaya katılan kullanıcıların Twitter hesapları ile katılmaları halinde www.twitter.com/ettikett sayfasından ettikett'in Twitter hesabını takibe almaları ve ettikett'e mention yaparak #paylaşmak hashtag'i ile Tweet'lerini yazmaları gerekmektedir.

Yarışmacı birden fazla Facebook yorumu ya da Tweet ile katılabilir

ettikett ekibi tarafından Facebook yarışma görselinin altında yazılan yorumlar arasından en yaratıcı 10 tanesi ve Twitter'da belirtildiği şekilde atılan Tweet'lerden en yaratıcı 10 tanesi seçilecektir.

Aynı yarışmacının hem Facebook hem de Twitter hesabıyla yarışmaya katılarak her iki mecradan da ödül kazanması durumunda yalnızca bir tanesi geçerli sayılacaktır.

Seçilen iletileri ve Tweet'lerin sahipleri Sweet Temptations'tan ettikett'e özel hazırlanmış 4'lü cupcake kazanacaktır.

Yarışma sonuçları 28 Eylül Cuma saat 18:00'da açıklanacaktır. İsmi açıklanan katılımcıların iletişim bilgilerini 29 Eylül Cumartesi saat 12:00'a kadar İsim Soyisim, telefon ve email olarak ettikett'in Facebook ya da Twitter hesabına mesaj yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

Kazanan talihliler cupcake'lerini 29 Eylül 2012 14:00 - 7 Ekim 2012 18:00 tarihleri arasında Sweet Temptations Ortaköy'den teslim alabileceklerdir.

Sweet Temptations Yıldız Mah. Çırağan Cad. No:46 Radisson Blu Hotel altı Ortaköy - İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

Hizmet gün ve saatleri: Salı-Cumartesi 08:00-22:00 Pazar 12:00-21:00 'dir.