Sapphire Çarşı

2936

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek, Sapphire Çarşı içerisinde alışveriş yaptıkları markayı seçmeleri ve ettikett platformu üzerinden, Facebook veya Twitter aracılığıyla arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir.

Kampanya 10.12.2012 - 31.12.2012 tarihleri arasında Sapphire alışveriş merkezinde yapılacak olan alışverişlerin ettikett'lenmesi durumunda geçerlidir.

Katılımcılar; Sapphire Çarşı'da yapmış oldukları her alışverişlerini ettikett'lemeleri ve fişlerini ettikett standına getirmeleri koşuluyla anında sürpriz hediyeler kazanabilirler.

Katılımcılar; Sapphire Çarşı'da yapmış oldukları her 100 TL'lik alışverişi ettikett'lemeleri ve fişlerini ettikett standına getirmeleri koşuluyla kuponlarını almalıdır. Bu kupon ile Seyir Terası'na alacakları 1 adet giriş biletine +1 bilet ile ücretsiz giriş hakkı kazanacaklardır.

Seyir Terası'nda bulunan kişiler, cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek Seyir Terası'nı da ettikett'lemeleri durumunda Sky Ride giriş biletine 14 TL yerine 10 TL'ye sahip olacaklardır.

Sapphire Çarşı'daki alışverişlerini Citibank kredi kartıyla ödeyen ve ettikett’leyen katılımcılar arasından, her hafta, haftanın en yüksek ettikett puanını toplayan 2 kişi istediği yöne kullanabilecekleri gidiş-dönüş uçak bileti kazanacaktır.Birden fazla kişinin eşit ettikett puanı toplaması durumunda daha yüksek tutarda harcama yapan kişi kazanan olarak belirlenecektir..

ettikett puanı, Citi Para ve Chip Para'dan bağımsız, sadece Citi ettikett hizmetine ait bir puanlamadır.

Her haftanın kazananları; 17-24 ve 31 Aralık 2012 tarihlerinde belirlenecektir. Kendilerine telefon ya da e-posta ile ulaşılarak acente bilgileri paylaşılacaktır. Kazananları öğrenmek için 0212 274 05 08 nolu çağrı merkezi ile de iletişime geçilebilir.

Kampanyadaki uçak biletleri kişi başı maksimum gidiş-dönüş toplam 250 TL ile sınırlıdır. 250 TL üzerindeki uçak biletleri için kazanan aradaki farkı ödemeyi kabul eder.

Kampanya dahilinde gidiş-dönüş uçak biletleri 30 Haziran 2013 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya süresince 1 kişi yalnızca 1 ödül kazanabilmektedir. Aynı kişinin diğer hafta da en fazla puan toplaması durumunda ikinci en fazla puan toplayacak katılımcı ödüle hak kazanacaktır.

Citibank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.