Palladium AVM

4085

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikaett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Palladium AVM'de alışveriş yaptıkları markayı seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla Facebook veya Twitter aracılığıyla paylaşmaları gerekmektedir.

Kampanya 8 Eylül - 8 Ekim 2014 tarihleri arasında Palladium Alışveriş Merkezinde yapılacak olan alışverişlerin ettikett'lenmesi durumunda geçerlidir.

Katılımcılar; Palladium Alışveriş Merkezinde yapmış oldukları her alışverişlerini ettikett'lemeleri ve fişlerini ettikett standına getirmeleri koşuluyla anında sürpriz hediyeler kazanabilirler.

Katılımcılar; Palladium Alışveriş Merkezinde yapmış oldukları her ettikett'lemede balon kazanacaklardır.

Katılımcılar; Palladium Alışveriş Merkezinde yapmış oldukları her ettikett'lemede Denizbank'ın her hafta vereceği iPad mini kampanyasına katılmış olacaklardır.

Palladium Alışveriş Merkezindeki alışverişlerini ettikett’leyen katılımcılar arasından, her hafta, haftanın en yüksek ettikett puanını toplayan 1 kişi iPad mini kazacanaktır.

Her ettikettleme 10 puan, Denizbank kredi kartları ve Banka Kartları ile yapılan ettikettleme 50 puan, Master Card ile yapılan ettikettleme 75 puandır.

Her haftanın iPad kazananları; 15-22-28 Eylül ve 6 Ekim 2014 tarihlerinde belirlenecektir. Kendilerine telefon ya da e-posta ile ulaşılarak acente bilgileri paylaşılacaktır. Kazananları öğrenmek için 0212 274 05 08 nolu çağrı merkezi ile de iletişime geçilebilir.

Günlük markalardan hediye kazanan katılımcılar Ettikett'in Facebbok sayfasında duyurulacak ve telefon ile ulaşılacaktır.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.