Lezzetli Hediye

276

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Lezzetli Hediye markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.lezzetlihediye.com'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli Ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 5 Mart – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile Lezzetlihediye.com üzerinde yer alan 75 TL ve üzeri tüm ürünlerde 20 TL indirim alacaklardır.

Alınan kodun, www.lezzetlihediye.com'da ödeme aşamasında görünen "İndirim kodu" bölümüne yazılması gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. www.lezzetlihediye.com'da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.

Lezzetli Hediye şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Kırşehir, Malatya, Sakarya, Kayseri, Eskişehir, Mersin).

Lezzetli Hediye şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Lezzetli Hediye şubesi bulunmayan iller için teslimat ücreti 9 TL'dir. Kargo ile gönderilen ürünleri görmek için www.lezzetlihediye.com ’u ziyaret edebilirsin. Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.