Avansas

106

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Avansas markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile http://www.avansas.com/'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli Ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 10 Temmuz 2015 - 10 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile Avansas'daki 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde 30 TL hediye edilecektir.

Alınan kodun, http://www.avansas.com/'da ödeme aşamasında görünen "Promosyon kodu" bölümüne yazılması gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Avansas.com kazanılacak olan hediye hakkını haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Bu kampanya Avansas.com'un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Fotokopi kağıdı alımları 3 koli ile sınırlıdır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.