LAV

342

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Lav markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.lav.com.tr'dan indirimli alışveriş yapabilirler. (Not: Bu kampanyamızda IOS telefon kullanıcılarının mobil web sitemizden kod almaları gerekmektedir.)

Alışverişin sosyal şekli Ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 24 Temuz 2015 - 30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar lav.com.tr'den yaptıkları 30 TL ve üzeri alışverişlerde %30 indirim alacaklardır. Kampanya indiriminden kargo tutarı hariç, en az 30 TL tutarında alışveriş yapan kişiler yararlanabilir.

Alınan kodun, www.lav.com.tr'de ödeme aşamasında görünen "İndirim kodu" bölümüne yazılması gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya sadece kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya www.lav.com.tr'de yer alan indirimli ve outlet bölümündeki ürünleri kapsamaz.

Denizbank A.Ş. ve Gürok Turizm ve Madencilik A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.