Meyveli Hediye

14

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Meyveli Hediye markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.meyvelihediye.com'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli Ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 17 Mart – 15 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile Meyvelihediye.com üzerinde yer alan 75 TL ve üzeri tüm ürünlerde %30 indirim alacaklardır. Peluş ayıcıklar kampanya’ya dahil değildir.

Alınan kodun, www.meyvelihediye.com'da ödeme aşamasında görünen "İndirim kodu" bölümüne yazılması gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. www.meyvelihediye.com'da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.

Nefisdemet.com şubelerinin bulunduğu illerde aynı gün ücretsiz teslimat sağlanmaktadır. Şubelerin bulunmadığı illerde teslimatlar kargo ile sağlanmaktadır kargo bedeli 10 TL dir.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.