Kedi Kostüm ve Organizasyon

36

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Kedi Kostüm ve Organizasyon markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.kedikostumveorganizasyon.com'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 01 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile Kedi Kostüm ve Organizasyon'dan almış olduğu pasta ve kostümlerde %15 ve tüm organizasyonlarda %25 indirim hakkı kazanacaktır.

Alınan kodun, 0536 576 38 20 numarasına whatsapp yoluyla veya manolya@kedikostumveorganizasyon.com&dilek@kedikostumveorganizasyon.com adreslerinden birine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kedi Kostüm ve Organizasyon ürünlerine www.kedikostumveorganizasyon.com veya www.instagram.com/kedi.organizasyon adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.