hediyesepeti.com

48

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com 'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Hediye Sepeti markasını seçmeleri ve ettikett platformunda arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.hediyesepeti.com'dan "Teşekkürler Öğretmenim" kitabına ücretsiz sahip olabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 12 Kasım 2016 - 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar Hediye Sepeti'nden yaptıkları 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerini ettikett'leyerek "Teşekkürler Öğretmenim" kitabına ücretsiz sahip olabilirler.

Siparişinizi tamamladıktan sonra HediyeSepeti sipariş numaranız ile birlikte ettikett'leme sonucunda alınan ettikett kodunuzu destek@hediyesepeti.com adresine mail yoluyla veya 0 533 150 4726 numarasına whatsapp yoluyla göndermeniz gereklidir. Bu işlem sonucunda 19.90 TL değerindeki "Teşekkürler Öğretmenim" kitabına ücretsiz sahip olmaya hak kazanırlar.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Denizbank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.