Savran Saat

91

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Savran Saat markasını seçmeleri ve ettikett platformunda alışverişini ettikett'leyerek arkadaşlarıyla paylaşmaları gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.savransaat.com.tr 'den indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 01 Aralık 2016 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında www.savransaat.com.tr adresinden yapılan online alışverişlerde geçerlidir.

Kullanıcılar www.savransaat.com.tr 'den yapmış oldukları alışverişlerini ettikett'lemeleri karşılığında verilen kod ile indirimli fiyat üzerinden ek %50 indirim kazanacaklardır.

www.savransaat.com.tr 'den yapmış olduğu alışverişini ettikett'leyene 299 TL değerinde Fossil bileklik hediye edilecektir.

Bileklik hediyesi 20 adet stokla sınırlıdır.

Alışveriş sırasında, alınan kodun “Sepetim” sayfasındaki “İndirim Kuponu” alanına yazılıp, “Uygula” düğmesine basılması gerekmektedir. İşlem sonucunda %50 indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

www.savransaat.com.tr 'den yapacağınız alışverişlerle ilgili her türlü sorun için Savran Saat Müşteri Hizmetleri’ne 0212 522 22 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

DenizBank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.