Madame Tussauds

83

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, Madame Tussauds markasını seçmeleri ve ettikett'lemeleri gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi kasalarından indirimli bilet satın alabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 01 Mart 2017 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi kasalarından almış olduğu tüm biletlerde %25 indirim hakkı kazanacaktır.

Alınan kodun, Madame Tussauds Balmumu Heykel Müzesi kasalarında, kasa görevlisine gösterilmesi gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bir kullanıcı istediği kadar ettikett'leme yaparak, kampanyadan dilediği kadar yararlanabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

DenizBank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.