kahve.com

12

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, kahve.com markasını seçmeleri ve ettikett platformunda ettikett'lemeleri gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.kahve.com'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 01 Mart 2017 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile kahve.com'dan almış olduğu tüm yöresel kahvelerde %15 indirim hakkı kazanacaklardır. 60 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsiz olacaktır.

Kampanyadan kahve.com sitesine üye kaydı veya girişi yaparak “Yöresel Kahve” kategorisinden alışveriş yapanlar faydalanabilir.

Alınan kodun, yapılan alışveriş sırasında "Sepetim" ekranında "Hediye Çeki Kodu Kullanın" bölümüne girilmesi gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kullanıcı istediği kadar ettikett'leme yaparak kampanyadan dilediği kadar faydalanabilir.

DenizBank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.