mutlulukkutusu.com

22

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için, katılımcıların cep telefonlarından www.ettikett.com'a girerek ya da ettikett uygulamasını Google Play ve Apple Store'dan cep telefonlarına indirerek, mutlulukkutusu.com markasını seçmeleri ve ettikett platformunda ettikett'lemeleri gerekmektedir. İşlem sonunda kullanıcılara sistemden verilen kampanya kodu ile www.mutlulukkutusu.com'dan indirimli alışveriş yapabilirler.

Alışverişin sosyal şekli ettikett'i Google Play ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ettikett tüm kullanıcılara açık bir uygulamadır.

Kampanya 13 Kasım 2017 - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kullanıcılar yapmış oldukları her ettikett ile mutlulukkutusu.com'dan yapmış oldukları alışverişlerde %20 indirim hakkı kazanacaklardır. Kampanya, indirimli ürünlerde geçerli değildir.

Alınan kodun, yapılan alışveriş sırasında "Sepetim" ekranında "Kupon Kodu" bölümüne girilmesi gerekmektedir. İşlem sonucunda kullanıcılara %20 indirim uygulanacaktır.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kullanıcı istediği kadar ettikett'leme yaparak kampanyadan dilediği kadar faydalanabilir.

DenizBank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.